В Університеті поліпшили умови тестування з англійської мови

07.12.2023

7 грудня у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця стартував пілотний проєкт з визначення рівня володіння англійською мовою за стандартами, передбаченими міжнародною практикою. Другокурсники медичного факультету №1 за власним бажанням першими взяли участь у проєкті.

У новому приміщенні комп’ютерного класу бібліотеки НМУ група студентів складала теоретичну частину підсумкового контролю з курсу «Англійська мова за професійним спрямуванням». Здобувачі освіти висловили позитивні враження, адже умови й атмосфера процесу тестування значно поліпшені.

Проєкт реалізується за ініціативи ректора НМУ, професора Юрія Кучина, який особисто привітав другокурсників після їх успішного тестування. До привітань долучився і декан медичного факультету №1, професор Володимир Мельник. Модераторами заходу виступили начальниця відділу навчально-методичної роботи, ліцензування та акредитації НМУ, доцентка Інна Кучеренко та завідувачка кафедри мовної підготовки, професорка Ніна Литвиненко.

За її словами, студенти зазвичай складали підсумковий контроль на кафедрі, користуючись власними гаджетами. Нині умови тестування значно поліпшені у технічному та академічному аспектах, оскільки процес відбувається з дотриманням найвищих освітніх стандартів згідно з міжнародною практикою.

Студенти першої групи успішно відповіли на всі 48 запитань тесту й отримали високі бали. Вони розповіли, що спочатку з насторогою поставилися до нововведення, адже звикли складати підсумковий контроль в навчальних аудиторіях, де у них проходили заняття. Нині ж, по завершенню тестування у новому комп’ютерному класі, вони відчули як комфортна атмосфера і нове технічне обладнання впливають на сам процес та результати випробування.

Передбачається, що віднині всі здобувачі освіти НМУ, які мають скласти теоретичну частину підсумкового контролю з курсу «Англійська мова за професійним спрямуванням» здійснюватимуть це в умовах нового комп’ютерного класу.

Пресцентр НМУ