НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В ОСКІ-ЦЕНТРІ НМУ СТАРТУВАЛА 4-ДЕННА СЕСІЯ ОСКІ-1 «МЕДИЦИНА» ДЛЯ ТРЕТЬОКУРСНИКІВ

20.06.2022

20 червня в ОСКІ-центрі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця стартувала 4-денна сесія ОСКІ-1 «Медицина». Набуті за період навчання навички і знання, клінічні компетенції відпрацьовують на станціях ОСКІ-центру студенти-третьокурсники. Проведення випробовування в режимі офлайн організовано за результатами численних звернень студентів.

Студентам-третьокурсникам належить засвідчити свої вміння діяти у складних ситуаціях, оперативно, правильно та виважено приймати рішення. Наприклад, здійснення серцево-легеневої реанімації, антропометрії дитини і оцінка її результатів, накладання шини та інша допомога при травмі, первинна хірургічна обробка рани, зупинка артеріальної кровотечі.

Складання важливого випробування проходить згідно з наказом ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Юрія Кучина за №272 від 9 червня 2022 року «Про проведення відпрацювання клінічних компетенцій, винесених на ОСКІ-1 «Медицина». Організацію чотириденної сесії здійснює декан медичного факультету №1, професор Володимир Мельник, який очолює створену робочу групу. А безперебійну роботу станцій ОСКІ-центру забезпечує заступник голови групи, завідувач кафедри медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини, професор Анатолій Гринзовський.

До передбаченої наказом робочої групи увійшли також секретар, доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 Ада Ляхоцька і старший викладач кафедри медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини Світлана Калашченко. Вони констатували, що ОСКІ-1 розпочався і проходить згідно з графіком, перші групи студентів показують високий рівень знань і навичок, зважаючи на непрості умови цьогорічного навчання.

Центр працюватиме з 20 по 23 червня включно.

 

Пресцентр