НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ ТОВАРИСТВА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ НМУ В ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЇ КНИГИ «РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ УКРАЇНИ: 2021»

01.08.2022

29 липня голова Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця Ірина Костюк взяла участь в онлайн-презентації книги «Ради молодих вчених України:2021», організованої Радою молодих вчених при МОН України. Наприкінці жовтня минулого року Товариство молодих вчених і спеціалістів долучилося до написання книги та узагальнило інформацію про науковців НМУ та їхні вагомі здобутки, продемонструвало заходи з популяризації молодіжної науки в Університеті та за його межами.

“Загалом у книзі наведено узагальнену інформацію про діяльність понад 130 Рад молодих вчених у закладах вищої освіти та наукових установах України, сучасний стан та перспективи активності наукової молоді. Наведено приклади самоорганізаційного потенціалу молодих науковців, обміну найкращими практиками з популяризації науки та підтримки громадських ініціатив дослідників», – пояснила Ірина Костюк.

На зустрічі Рада молодих вчених при МОН також поінформувала про початок роботи над наступною книгою «Книга Ради молодих вчених 2022. Незламні». Товариство молодих вчених і спеціалістів запрошує молодих науковців Університету до співпраці, щоб продемонструвати Україні і світу незламність і науковий потенціал вчених НМУ імені О.О. Богомольця.

Із книгою можна ознайомитися за посиланням: http://ysc.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/Knyha-Rad.pdf.

Щиро дякуємо кожному членові Товариства молодих вчених і спеціалістів Університету за те, що ми достойно можемо представити молодіжну науку нашого Університету.

 

Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ