У НМУ почали роботу групи контрактного вивчення іноземних мов

21.09.2023

Понад 100 співробітників, студентів та аспірантів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця почали поглиблено вивчати англійську, німецьку та польську. Наразі сформовано 16 груп, у 11 з яких вивчають англійську. Слухачів розділили на групи відповідно рівню володіння мовою – від А1 до С1. Заняття проводяться у позаробочий час.

Викладач забезпечує слухачів електронною версією навчальних матеріалів, презентаційними розробками до занять. Лекції в групах проводять як викладачі НМУ, так і фахівців гуманітарних та спеціалізованих кафедр з різних регіонів України. У багатьох групах ментори викладають вже більше 2 років, що надає їм право працювати з групами, де рівень володіння мовою є досить високим.

По завершенню освітнього курсу з вивчення іноземної мови співробітники нашого Університету можуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації викладача на 50 (за 1 семестр) чи 100 (за 2 семестри, 3,3 кредити ECTS) годин. Слухачі, які після закінчення курсу досягнуть рівня В2, за бажання, наприкінці навчального року складатимуть міжнародний іспит ESOL, сертифікат якого визнається в Україні і за кордоном. Власне, іспит ESOL можна скласти і без навчання на курсах, за умови успішного проходження претеста, та набору групи (4-5 бажаючих складати позапланово).

Нагадаємо, що додатково по суботах працює лексичний розмовний клуб з англійської. Детальну інформацію надає фахівчиня Навчально-наукового центру неперервної професійної освіти НМУ, доцентка Леся Лимар: lesyalymar@nmu.ua.

Записатись на претест ESOL можна за посиланням: https://forms.gle/dgXN8pPn

Детальніше про контрактні курси іноземних мов за посиланням: https://nmuofficial.com/news/nmu-zaproshuye-na-kontraktni-kursy-inozemnyh-mov/

Міжнародний відділ НМУ