НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ТРЕТІЙ І ОСТАННІЙ ЦЬОГО РОКУ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ПРОЙШОВ У НАЦІОНАЛЬНОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ У РЕЖИМІ ОНЛАЙН

30.04.2021

30 квітня 2021 року в аудиторії №3 імені В.Ф.Войно-Ясенецьго (Святителя Луки Кримського) морфологічного корпусу НМУ в режимі онлайн пройшов День відкритих дверей нашого Університету.

Як повідомив ще до початку дійства відповідальний секретар Приймальної комісії М.В.Тарасенко, попередньо зареєструвалося 720 бажаючих узяти в ньому участь потенційних абітурієнтів та їхніх батьків. На зв’язок з початком акції вийшло близько 250 осіб.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко, відкривши засідання, як і попередні рази, представив учасників Дня відкритих дверей від Університету – ректора НМУ, професора Ю.Л.Кучина, проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професора О.А.Канюру, проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професора Р.Л.Скрипник, проректора з наукової робота та інновацій, професора С.В.Земскова, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, полковника медичної служби, професора О.М.Власенка, а також деканів – медичного факультету №1, професора В.С.Мельника, медичного факультету №2, доцента Р.С.Цимбалюка, медичного факультету №3 (педіатричного), професора О.В.Виговську, медичного факультету №4, доцента В.Д.Алексійчука, стаматологічного факультету, професора Н.В.Біденко, факультету підготовки лікарів для ЗСУ, доцента Н.Д.Козак, фармацевтичного факультету, професора Т.Д.Реву.

Після цього представлення Олександ Миколайович надав слово для привітання ректорові НМУ, професору Ю.Л.Кучину. Звертаючись до майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків, Юрій Леонідович нагадав, що 2021 рік є ювілейним для Національного медичного університету, який не просто виріс з медичного факультету Університету Святого Володимира, а об’єднав у момент свого створення Вищі жіночі курси та деякі інші навчальні заклади. Нині наш Університет об’єднує плеяду талановитих і висококваліфікованих викладачів, які навіть за умов пандемії зуміли налагодити повноцінний навчальний процес, підготовку лікарів не тільки для України, а й багатьох країн світу.

Третій День відкритих дверей проходив за традиційним уже сценарієм. Перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко виголосив доповідь, у якій розповів історію Університету, ознайомив з його структурою.

Потім із доповіддю виступив відповідальний секретар Приймальної комісії М.В.Тарасенко, після чого всі бажаючі мали змогу отримати відповіді на всі запитання, які їх цікавлять.

 

                                                                                                             Прес-центр