НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ ВІДЗНАЧИЛО ДЕНЬ ФАРМАЦЕВТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ КОНКУРСОМ

20.09.2021

Напередодні Дня фармацевтичного працівника фармацевтичний відділ Товариства молодих вчених і спеціалістів творчо підійшов і до відзначення свята, і до залучення якомога більшої кількості студентів до занять у студентському науковому гуртку кафедри організації та економіки фармації, організувавши інтелектуальний конкурс для студентів четвертого курсу.

Кожна команда підготувала домашнє завдання – відеоролик, який мав на меті цікаво і креативно представити команду, її назву та лідера. Кульмінацією стали чотири тематичні конкурси, де студенти демонстрували знання історії фармацевтичної галузі, діяльності аптечних закладів та організації роботи фармацевтичних компаній. Уважно стежили за перебігом подій члени журі у складі викладачів кафедри організації та економіки фармації: професора Л.О.Гали, доцента Л.В.Коновалової та куратора факультету І.І.Кучеренко, які визначали переможців на кожному етапі конкурсу.

Модератори заходу: доценту Ірині Костюк та асистенту Наталії Сахнацькій, групи підтримки та вболівальники команд змогли створити дружню і захоплюючу атмосферу. Усі учасники інтелектуального турніру отримали головну нагороду – екскурсію на фармацевтичний завод «Біофарма», яку проведе особисто президент компанії Костянтин Єфименко.

 

Газета «Медичні кадри»