Студенти Університету взяли участь у тематичній зустрічі у КМДА

20.11.2023

Представники Студентської ради, студентських рад факультетів, Профкому студентів і Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяли участь у тематичній зустрічі «Молодь і війна. Виклики часу», що відбулася у Київській міській державній адмiністрації з нагоди Міжнародного дня студента. Такі заходи сприяють формуванню громадянської активності серед молоді, залученню студентів до обговорення актуальних проблем суспільства та пошуку рішень.

Під час заходу під головуванням заступника міського голови, секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка студенти нашого Університету спільно зі здобувачами освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та ліцею-інтернату №23 «Кадетський Корпус» імені Володимира Великого обговорили нові виклики в умовах війни. Особливо, що стосується саме молоді.

У розмові йшлося, зокрема, про важливу роль молоді в розвитку суспільства, проблеми освітніх програм в умовах реалій сьогодення, важливість і необхідність органів студентського самоврядування та міських молодіжних рад, інклюзивну освіта та створення умов для людей з особливими потребами, питання дітей-сиріт та сімейних будинків, розподілення міських бюджетів та підтримку Збройних Сил України.

Як зазначив проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМУ імені О.О. Богомольця Олександр Канюра, котрий супроводжував здобувачів вищої освіти на заході, обговорення важливих соціальних тем саме серед молоді свідчить про її свідомість і зацікавленість. Що важливо, до таких заходів численно долучаються студенти нашого Університету. Відтак сьогодні надцінно залучати молодь до соціально-політичного життя та створювати умови для всебічного розвитку кожної людини в освітньому середовищі.

Пресцентр НМУ