Студенти-іноземці відпрацьовували практичні навички з акушерства та гінекології

07.09.2023

Для студентів-іноземців 4-5 курсів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця було організовано додаткові практичні заняття  на кафедрі акушерства і гінекології №3. Під час заняття була проведена демонстрація клінічно-орієнтованих практичних навичок, що дозволило студентам повторно відпрацювати та закріпити вже пройдений матеріал, набути нових фахових компетентностей.

Здобувачі вищої освіти факультету підготовки іноземних громадян під керівництвом співробітників кафедри акушерства і гінекології №3 НМУ, яку очолює професор Василь Бенюк, відповідно до освітньої програми підготовки магістрів за спеціальністю 222 «Медицина» відпрацьовували зовнішні методи акушерського обстеження (прийоми Леопольда-Левицького), виконували аускультацію серцебиття плода, кардіотокографію, огляд шийки матки в дзеркалах. Також майбутні медики здійснювали забір матеріалу для проведення традиційного цитологічного дослідження та рідинної цитології, бактеріоскопічного дослідження. Окрім того, студенти сконцентрували увагу на практичних навичках із введення внутрішньоматкового контрацептива, зборі анамнезу у вагітної жінки. А ще прискіпливо набували умінь з ведення раннього післяпологового періоду та зосередили увагу на питаннях переваги партнерських пологів і грудного вигодовування.

Такі заняття стають цінним досвідом для здобувачів освіти, адже поглиблюють знання та вміння студентів, що необхідні їм у подальшій професійній діяльності. Що важливо, такі практичні заняття на різних клінічних кафедрах Університету проводили для студентів-іноземців навіть у канікулярний період.

Пресцентр НМУ за інформацією кафедри акушерства і гінекології №3