Співробітники НМУ готові надати психологічну підтримку пацієнтам Охматдиту та їхнім рідним

09.07.2024

Співробітники Навчально-наукового інституту психічного здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця долучилися до формування об’єднання для надання психологічної допомоги пацієнтам Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», які постраждали внаслідок ракетної атаки рф 8 липня.

Що важливо, на основній клінічній базі ННІ психічного здоров’я НМУ в Київській клінічній лікарні на залізничному транспорті №1 також готові надавати амбулаторну та консультативну допомогу постраждалим. Окрім того, наші колеги тримають контакт з Центром медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги дитячої лікарні.

Співробітники НМУ також звертаються до всіх, хто має можливість надати психологічну та психіатричну допомогу, долучитися до ініціативи. Для координації допомоги звертайтесь, будь ласка, до координатора у взаємодії Андрія Гури за номером телефону: +38 (096) 697-87-19.

8 липня під час ракетного обстрілу Києва серйозно постраждала лікарня «Охматдит». У зв’язку з трагічною подією кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії спільно з волонтерами формують об’єднання для надання психологічної допомоги постраждалим. Така ініціатива психологів і психіатрів відбувається за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України.

За інформацією кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії