ШКОЛА-СЕМІНАР З ФІЗИКИ ЖИВОГО ТА БІОЕТИКИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС «ПСИХОТЕРАПІЯ НАВКОЛО НАС (ПРИРОДА. ЛЮДИ. ПОДІЇ)»

20.06.2022

Школа-семінар з фізики живого та біоетики Національного медичного університету імені О.О. Богомольця запрошує студентів-медиків і викладачів взяти участь у факультативному конкурсі «Психотерапія навколо нас (Природа. Люди. Події)». 

Наш досвід доводить, що іноді для протидії негативним думкам або психологічно-важкому стану потрібно побачити та почути навколо себе, у природі, людських стосунках, у позитивних подіях, щось емоційно-позитивне.  До війни, у мирний час, ми вже проводили конкурс «Краса навколо нас». Раніше повідомлялося , що цей конкурс позитивно сприйняли студенти та колеги.

Усіх, хто бажає взяти участь в цьому новому заочно-дистанційному конкурсі, просимо надати декілька авторських фото, які мають спільну композицію та відображають авторську концепцію психотерапії, а також стисле есе-пояснення до психотерапевтичного змісту своєї фотокомпозиції.

Роботи учасників конкурсу (авторські фотографії, есе-пояснення) та  інформацію про себе слід надсилати на електрону  пошту: altaikiev1@gmail.com.

 

Повідомлення про результати конкурсу та найбільш цікаві роботи буде розміщено на YouTube – каналі школи-семінару з фізики живого та біоетики (https://www.youtube.com/watch?v=vUZwye1SZUk), де вже можна переглянути перші роботи, що надійшли на конкурс.

 

Оргкомітет і журі конкурсу