НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ШКОЛА-СЕМІНАР «ПРОБЛЕМИ ФІЗИКИ ЖИВОГО ТА БІОЕТИКИ» ПРОВЕЛА ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НА ТЕМУ: «МЕДИЧНА АПАРАТУРА В СТОМАТОЛОГІЇ»

28.09.2021

Відбулось чергове засідання факультативної школи-семінару «Проблеми фізики живого та біоетики», науковим керівником якої є доцент кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики Анатолій Єгоренков. Тема засідання — «Медична апаратура в  стоматології».

Засідання було проведено для студентів першого курсу стоматологічного факультету НМУ імені О.О. Богомольця за підтримки наших колег із Стоматологічного Центру Університету (Костянтин Василевський – завідувач рентгенологічним відділенням,  Тетяна Тринадцятко – лікар-рентгенолог вищої категорії, Леонід Етніс – асистент кафедри стоматології ІПО).

Під час заняття студенти – майбутні стоматологи мали змогу не тільки почути від фахівців-стоматологів актуальну інформацію про сучасну медичну апаратуру, що використовується для діагностичного та технологічного процесів, а й побачити зразки цієї медичної апаратури. Такий формат  було запропоновано  з метою формування  у студентів-першокурсників мотивації для поглибленого вивчення цілої ланки природничих та медичних дисциплін, що мають важливе значення для професійного використання сучасної медичної апаратури.

Для майбутніх стоматологів – це курс медичної і біологічної фізики, зокрема такі розділи як біомеханіка, радіаційна біофізика, медична апаратура, методи фізіотерапії тощо. Подібні засівдання також мотивують студентів для вивчення відповідних елективних спецкурсів (https://www.youtube.com/watch?v=W8_P80BAB2k).

 

Прес-центр за матеріалами факультативної школи-семінару «Проблеми фізики живого та біоетики»