НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

РОЗПОЧАВСЯ ТРЕНІНГ З ВАКЦИНАЦІЇ СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕСИТЕТУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

13.09.2021

Згідно з наказом ректора НМУ імені О.О.Богомольця, професора Ю.Л.Кучина «Про проведення тренінгів з вакцинації серед здобувачів освіти університету у вересні 2021 року» 13 вересня 2021 року в аудиторії №4 морфологічного корпусу розпочав роботу перший із трьох дводенних тренінгів з вакцинації.

Його відкрили лекціями з теоретичних основ вакцинації асистенти кафедри загальної практики сімейної медицини О.О.Аліфер і Л.О.Матяш, які водночас представляють Український тренінговий центр сімейної медицини. Другого дня група здобувачів освіти, сформована зі студентів різних курсів і різних факультетів Університету, які виявили бажання отримати поглиблені теоретичні знання з вакцинації, відпрацьовуватимуть практичні навички, необхідні для участі в подальшому у роботі відповідних спеціалізованих підрозділів медиків.

Організаційну частину тренінгів узяв на себе відділ з лікувально-консультативної роботи на чолі з доцентом кафедри оториноларингології В.Л.Дідковським, представлений першого дня провідним фахівцем Б.С.Хасапетовим. Як зазначив Бенік Суренович, по завершенню дводенного тренінгу кожен його учасник – здобувач освіти НМУ отримає відповідний сертифікат.

Щодо тематики лекцій, то спектр їх досить широкий – від загальної теорії до таких тонкощів, як характеристика вакцин, що на даний момент є у розпорядженні українських медиків, визначення можливих протипоказань щодо кожної з них тощо. Перший тренінг завершиться 14 вересня, другий і третій пройдуть відповідно 16-17 і 20-21 вересня.

                                                                                                            

Прес-центр