НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРОДОВЖЕНО ДОСТУП ДО РЕСУРСІВ КОМПАНІЙ «CLARIVATE» та «ELSEVIER»

14.07.2022

Бібліотека Національного медичного університету імені О.О. Богомольця інформує завідувачів кафедр, науково-педагогічних співробітників НМУ та студентів, що продовжено доступ до ресурсів компаній «Clarivate» та «Elsevier».

Так, компанія «Clarivate» продовжила українським науковцям можливість користуватися базою даних «Web of Science» до кінця 2022 року. Для українських установ зберігатиметься також доступ і до бази даних «Scopus», якою володіє компанія «Elsevier».

Окрім бази даних «Scopus», компанія «Elsevier» у межах проєкту «Research4Life» відкрила українським науковцям доступ до повнотекстових ресурсів бази даних «ScienceDirect», низки медичних ресурсів, зокрема «ClinicalKey», «Complete Anatomy», «Embase», «Osmosis».

Для отримання доступу до електронних платформ наукової інформації ClinicalKeyComplete Anatomy та Osmosis перейдіть за посиланням: https://www.elsevier.com/solutions/clinicalkey/ukraine-medical-support-ukr

Для отримання доступу до ресурсів платформи «Research4Life» потрібно надіслати запит на електронну пошту бібліотеки library@nmu.ua. Вам буде відправлено інституційний логін і пароль для доступу до ресурсу.

Нагадуємо також про відкритий доступ до баз AccessMedicine, AccessSurgery, AccessEmergencyMedicine, який надано видавництвом наукової літератури McGraw-Hill. Для отримання доступу необхідно надіслати запит на library@nmu.ua.

 

Бібліотека НМУ