НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПОДАРУНОК БІБЛІОТЕЦІ НМУ ВІД НАЦІОНАЛЬНОЇ НАУКОВОЇ МЕДИЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ

26.11.2021

Бібліотека НМУ імені О. О. Богомольця висловлює подяку Національній науковій медичній бібліотеці України за подарований примірник біобібліографічного довідника:

П. І. Червяк Медицина України та Польщі – поєднання долями : біобібліографічний довідник. /П. І. Червяк; за загал. ред. Т. А. Остапенко; Національна академія медичних наук України, Національна наукова медична бібліотека України, Польська медична бібліотека імені професора Збіґнєва Реліґи. – Київ : Фенікс, 2021. – 294 с., іл.

Відносини та взаємодія між Польщею та Україною у галузі медицини обумовлені їх геополітичним положенням, глибокими історичними, культурними та економічними зв’язками.

Книга містить короткі нариси життя і факти про внесок, зроблений у світову медицину та медицину своїх країн, лікарів та вчених-медиків України і Польщі, які в різні часи упродовж свого життя працювали чи взаємодіяли в медичній сфері цих країн. Серед них, зокрема оториноларинголог, професор кафедри оториноларингології, член-кореспондент НАМН України, перший проректор з науково-педагогічної та післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця Олександр Миколайович Науменко; оториноларинголог, завідувач  кафедри і клініки отоларингології Варшавського медичного університету, асистент та доцент Інституту фізіології і патології слуху у Варшаві – Казімеж Нємчик та інші.

Ознайомитися з виданням можна у відділі наукової медичної літератури бібліотеки НМУ імені О. О. Богомольця (стоматологічний корпус, 1-й поверх, кімната № 4).

 

Прес-центр за матеріалами бібліотеки НМУ