НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПЕРШОГО ТИЖНЯ ДО ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НМУ ПОДАНО БЛИЗЬКО 1200 ЗАЯВ

05.08.2022

5 серпня завершився перший тиждень вступної кампанії-2022 в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця. Попри умови воєнного стану кількість поданих абітурієнтами заяв подвоюється щодня. Першого тижня до Приймальної комісії вже подано близько 1200 заяв.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Університету, доцент Максим Приступюк відзначив, що станом на 4 серпня 2022 року для вступу на факультети НМУ подано близько 1200 заяв від 980 абітурієнтів, адже частина вступників скористалася можливістю подавати заяви одночасно на кілька спеціальностей.

Так, як і в попередні роки, пріоритетною спеціальністю залишається медицина. Понад 500 вступників мріє про професію лікаря, а відтак, стати студентом одного з медичних факультетів. Їх три – медичні №1, №2 і №4. Друге місце за кількістю заяв міцно утримують майбутні стоматологи – 210 заяв. Своєю чергою опанувати професію дитячого лікаря–педіатра і стати студентом медичного факультету№3 (педіатричного)вирішили понад 70 абітурієнтів. Це третій за кількістю заяв показник. Популярними також є медико-психологічний факультет і факультет підготовки лікарів для Збройних Сил України.

Наведені цифри швидко змінюються, вони можуть свідчити лише про певні тенденції і пріоритети. Прийом заяв з огляду на воєнний стан і пов’язані з ним обмеження проводиться виключно в режимі онлайн, але досить активно. Ця активність має збільшитися приблизно з 16 серпня, коли у всіх потенційних абітурієнтів будуть на руках результати НМТ. Адже цього року через війну вступ до університетів відбувається за спрощеною процедурою. Зокрема випускники замість Зовнішнього незалежне оцінювання (ЗНО) складають Національний мультипредметний тест (НМТ).

Загалом динаміка вступної кампанії-2022 в НМУ є позитивною, зважаючи на складний період, який переживає наша країна.

 

Пресцентр