НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ АКТИВНОЇ ФАЗИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ-2021 В НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

12.07.2021

12 липня 2021 року в аудиторії №2 імені В.О.Караваєва морфологічного корпусу НМУ імені О.О.Богомольця відбулося засідання Приймальної комісії. Проводили його голова ПК, ректор НМУ, професор Ю.Л.Кучин, заступник голови ПК, перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор О.М.Науменко, відповідальний секретар ПК, доцент М.В.Тарасенко, заступник відповідального секретаря ПК І.А.Костюк. На засіданні були присутні проректори, декани факультетів або їхні заступники.

«Наш Університет, – зазначив, відкриваючи засідання, Юрій Леонідович Кучин, – розпочинає важливий щорічний етап – вступну кампанію. Я бачу багато знайомих облич, але є чимало й тих, хто бере участь у ній вперше. Є підстави сподіватися, що досвід ветеранів, помножений на ентузіазм новачків, дасть потрібний результат».

Перший проректор, Олександр Миколайович Науменко у своєму виступі зауважив, що кожен співробітник Приймальної комісії є своєрідним обличчям університету. Коли співробітник комісії надає інформацію вступникам або їхнім батькам – він повинен бути впевненим у достовірності даних або при потребі звертатися до керівництва приймальної комісії для більш докладних відповідей на запитання вступників.

Потім слово взяв Максим Васильович Тарасенко, який нагадав принцип роботи Приймальної комісії, наголосивши на деяких особливостях цього року, зокрема щодо спеціальностей «Фізична терапія і ерготерапія» та «Медицина» факультету підготовки лікарів для ЗСУ тощо.

Заступник відповідального секретаря, доцент Ірина Анатоліївна Костюк оголосила інформацію про робочі місця і суть роботи співробітників, залучених до роботи в ПК.

Наступного дня всі ці позиції буде відпрацьовано.

 

Прес-центр