Оприлюднені списки зарахованих вступників на основі НРК 6 та НРК 7

08.09.2023

7 вересня Приймальна комісія Національного медичного університету імені О.О. Богомольця оприлюднила дані про зарахованих на бюджетну і контрактну форми навчання осіб, які вступали на основі НРК 6 (бакалавр) та НРК 7 (магістр/спеціаліст).

За результатами вступної кампанії 152 особи, які вступали на основі попередньо здобутого освітнього рівня бакалавра та магістра/спеціаліста, стали студентами нашого Університету.  На державну форму навчання для здобуття  ступеня магістр зі спеціальності 227 «Терапія та реабілітація» зараховано 44 вступники, які вступали на основі НРК 6. Місць для навчання за кошти фізичних і юридичних осіб на даній спеціальності у цьому році не було.

На інші спеціальності дана категорія абітурієнтів вступала лише на контрактні місця. Найбільше вступників, 47 осіб, було зараховано на спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація», які здобуватимуть освіту на заочній та нововведеній у цьому році вечірній формах навчання. Студентами денної та заочної форми навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент» стало 36 осіб, а за спеціальністю 229 «Громадське здоров’я» – 22 особи. Вперше в цьому році був відкритий набір студентів для здобуття ступеня магістр на денній формі навчання за спеціальність 222 «Медицина» на основі НРК 6 та новою для нашого Університету спеціальністю 224 «Технології медичної діагностики та лікування», що пояснює найменшу кількість зарахованих студентів на вказані конкурсні пропозиції.

Нагадуємо, що прийом заяв на контрактні місця від осіб з тимчасово окупованих територій, які подали документи через освітні центри Університету «Крим-Україна» і «Донбас-Україна», продовжуватиметься до 23 вересня. Проведення вступних іспитів для таких вступників заплановане до 25 вересня. Оприлюднення рейтингового списку відбудеться до 27 вересня, а зарахування – до 30 вересня.

Варто зазначити, що колектив Приймальної комісії докладає чимало зусиль, щоб усі вступники мали можливість у зазначені строки подати необхідні документи та успішно скласти іспити.

Списки зарахованих на навчання.

Пресцентр НМУ за інформацією Приймальної комісії