НЕВРОЛОГІЧНИЙ СИМПОЗІУМ "NEUROSUMMIT 2015: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ НЕВРОЛОГІЇ"

17.09.2015

Дев’ятнадцять студентів Національного медичного університету взяли участь у роботі міжнародного неврологічного симпозіуму "NeuroSummit2015: актуальні питання сучасної неврології", що проходив 10-12 вересня у місті Одеса.

Учасники мали змогу прослухати лекції від кращих українських та литовських спеціалістів та взяти участь у обговоренні. На симпозіумі розглядалися не тільки питання діагностики та лікування неврологічної патології, а й міждисциплінарні проблеми, пов'язані з диференційною діагностикою захворювань, вибором тактики лікування при порушеннях мозкового кровообігу, діагностикою причин хронічного больового синдрому та патогенетичним його лікуванням.
Крім того, з доповіддю про організацію надання невідкладної медичної допомоги хворим із гострими порушеннями мозкового кровообігу, виступив голова департаменту невідкладних станів Литви Kestutis Stasaitis.

Також з доповідями на конференції виступили співробітники НМУ доцент кафедри гігієни праці та професійних хвороб С.Г. Сова ("Як попередити хронізацію болю в спині") та асистент кафедри неврології В.І. Романенко ("Біль в нижній частині спини: алгоритми тонкої діагностики та ефективного лікування").
У рамках ?NeuroSummit? відбулися два інтелектуальні змагання «Що?Де?Коли?» та Неврологічний молодіжний турнір. У першому дві студентські команди з НМУ змагалися зі студентами Одеського національного медичного університету та трьома командами неврологів із Закарпаття, Харкова та Дніпропетровська. Команда "Тетчер" у цьому змаганні виборола 3 місце, а у Неврологічному турнірі обійшла суперників з ОНМУ та посіла першу сходинку.

Варто зазначити, що студенти НМУ не лише є учасниками таких заходів, але й беруть участь в їхній організації. Так, вже третій рік поспіль до складу оргкомітету NeuroSummit входять випускник НМУ 2015 року Володимир Моторний та студентка 6-го курсу Анастасія Данченко. На VII NeuroSummit до організаторів приєдналися студентка 5-го курсу Астра Меліксетян та студент 4-го курсу Артем Михайлов.
Студенти, що взяли участь у науковому симпозіумі, були відряджені до Одеси за рахунок коштів університету, з оплатою проїзду та проживання на час заходу.

 

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця