На медичному факультеті №3 провели День відкритих дверей

26.05.2023

У рамках проведення Дня відкритих дверей деканат і студентська рада медичного факультету №3 запросили усіх бажаючих відвідати наш Університет, щоб дізнатися більше про факультет, ознайомитися зі спеціалізаціями і отримати цікаву і важливу інформацію про своє майбутнє у медицині.

24 травня пів сотні випускників київських шкіл та області вперше побували у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Працівники деканату та студентські активісти підготували для них цікаву та насичену програму. З майбутніми абітурієнтами також поспілкувалися ректор НМУ імені О.О. Богомольця, професор Юрій Кучин, деканка медичного факультету №3, професорка Оксана Виговська, професори Олександро Волосовець, Світлана Ярославська, Олександр Грабовий.

Так, Юрій Леонідович запросив старшокласників після завершення шкільного навчання долучитися до студентської родини НМУ імені О.О. Богомольця. Адже у стінах нашого Університету вони матимуть можливість отримати якісну, інноваційну, сучасну медичну освіту.

Юні гості з екскурсією відвідали унікальні університетські колекції на кафедрі описової та клінічної анатомії і кафедрі гістології та ембріології, дізналися про програму навчання за спеціальністю 228 «Педіатрія». На завершення учасники Дня відкритих дверей взяли участь у практично-орієнтованому майстер-класі на тему «Навчимося робити СЛР», що провела студентка медичного факультету №3 Дарія Спірітус.

Пресцентр за інформацією деканату медичного факультету №3