НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

На медичному факультеті №2 для студентів провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?»

24.11.2022

На медичному факультеті №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». Такий формат дозвілля студентства поєднує приємне з корисним – процес соціалізації через роботу в команді та усвідомлення потреби розвитку загальної ерудиції.

Культурно-розважальний відділ медичного факультету №2 для здобувачів освіти періодично організовує різнопланові формати дозвілля. Нещодавно відбувся справжній мозковий штурм – інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Такі заходи — це не лише цікава форма проведення дозвілля, вони формують ряд якостей, необхідних у майбутній професійній діяльності: вміння швидко та логічно мислити, аналізувати ситуацію, ефективно працювати в команді, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі.

Загалом у грі взяли участь 5 команд. Розумове змагання відбувалося в 3 раунди, по 5 питань кожен. За результатами напруженої гри, в умовах неймовірної конкуренції, перемогла команда знавців «Хто? Як? Навіщо?». Переможцям гри вручили грамоти. Відтак студенти мали можливість застосувати свої навички ерудиції та приємно провести час. Вітаємо переможців, а учасникам бажаємо успіхів, завзятості та натхнення!

 

За інформацією

культурно-розважального відділу

медичного факультету №2