На кафедрі ортопедичної стоматології відбувся майстер-клас із виготовлення метало-керамічних конструкцій

09.02.2023

На кафедрі ортопедичної стоматології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця днями відбувся черговий майстер-клас для студентів стоматологічного факультету. Здобувачам освіти продемонстрували лабораторні етапи виготовлення метало-керамічних конструкцій.

Майстер-клас для студентів-п’ятикурсників стоматологічного факультету провели доцент Дмитро Гуща і технік-кераміст Максимом Крюков. Досвідчені фахівці з великим ентузіазмом поділилися з майбутніми колегами своїми напрацьованими роками знаннями та вміннями. Навчання відбулося на клінічній базі факультету – в Стоматологічному медичному центрі.

Тематикою заходу передбачалася демонстрація лабораторних етапів виготовлення метало-керамічних конструкцій із теоретичним обґрунтуванням технологічних процесів і фізико-хімічних властивостей матеріалів, що використовуються в процесі створення метало-керамічних реставрацій. Також під час майстер-класу розглядали аспекти апаратного й інструментального оснащення зуботехнічної лабораторії, співпраці лікаря-ортопеда та зубного техніка, обговорили можливі помилки та методи їх запобігання.

Кафедра ортопедичної стоматології запрошує студентів на наступні навчально-практичні заходи, де вони зможуть оволодіти найсучаснішими методиками діагностики та ортопедичного лікування патології зубо-щелепного апарату.

 

За інформацією кафедри ортопедичної стоматології