НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НМУ ГОТУЄ СПРАВЖНІХ ФАХІВЦІВ

24.09.2020

Медичний фаховий коледж – один із наймолодших навчальних підрозділів НМУ, але  уже став знаним в Україні і з кожним роком збільшується кількість бажаючих отримати тут медичну освіту.

У цьому році був чималий конкурс для вступу і з 1 жовтня 60 найкращих колишніх абітурієнтів розпочнуть навчання на першому курсі. А поки що по всіх навчальних кімнатах закладу оволодівають майстерністю стоматологічного моделювання другокурсники. Відчувалося, що за перший рік навчання вони уже оволоділи навичками виготовлення знімних і незнімних протезів та іншими секретами роботи зубного техніка. Навчають учнів фахівці вищої категорії, які досконало володіють майстерністю професії і знають як донести досвід і вміння своїм вихованцям. Серед тих, хто щедро ділиться секретами фаху, викладачі коледжу Т.В. Коваленко, Т.В. Шевченко, О.В. Бабенко. Навчання відбувається на базі Медичного стоматологічного центру НМУ, очолюваного професором А.В. Копчаком. До послуг учнів коледжу сучасна зуботехнічна лабораторія та інші спеціалізовані кабінети оснащені новітнім обладнанням.

Після закінчення коледжу більшість випускників продовжують навчання на стоматологічному факультеті, або отримують роботу у провідних зуботехнічних лабораторіях Києва.

 

Редакція газети «Медичні кадри»