МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОХМАТДИТУ НАГОРОДИЛИ ВІДЗНАКАМИ ОРДЕНУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА І ВСЕЦІЛИТЕЛЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА

04.07.2022

В Національній дитячій спеціалізованій клініці «ОХМАТДИТ» відбулося виїзне засідання Поважної ради Відзнаки “Орден Святого Пантелеймона”, приурочене до Дня медичного працівника. З цієї нагоди лікарям, медичним сестрам та санітарам вручили Почесні грамоти Ордену «За самовіддане служіння українському народові, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором».

Як пояснив Кавалер Ордену, голова Київської міської профспілки медичних працівників Сергій Кубанський, цього року через війну Орден не зміг повноцінно провести і завершити традиційний конкурс медичних працівників в Україні. Однак, з нагоди Дня медичного працівника вирішили відзначити тих, хто з перших днів широкомасштабного вторгнення росії в Україну активно включився у нелегку і відповідальну роботу, цілодобово і самовіддано, ризикуючи при цьому власним здоров’ям і життям, рятував поранених і хворих.

Право вручити Почесні грамоти було надано заступнику Київського міського голови Ганні Старостенко, керівнику департаменту охорони здоров’я КМДА, професору Валентині Гінзбург і члену Поважної ради «Ордену Святого Пантелеймона», першому проректору Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професору Олександру Науменку, який привітав присутніх від імені керівництва та колективу Університету. Він назвав самовідданою і жертовною роботу медиків у перші тижні війни, особливо відзначивши співробітників НМУ, зокрема завідувача кафедри дитячої хірургії, професора Анатолія Левицького.

Почесною грамотою нагородили також весь колектив «ОХМАТДИТу». Вручаючи відзнаку керівнику закладу Володимиру Жовніру, митрополит Православної церкви України Олександр Драбинко означив медиків і священнослужителів як рятівників і цілителів тіла і душі.

Своєю чергою голова Відзнаки “Орден Святого Пантелеймона” Василь Князевич щиро подякував усім за участь у засіданні, висловив сподівання, що конкурс буде відновлено, а наступне нагородження відбуватиметься за мирних обставин.

                                                                                                         

Пресцентр