НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МАЙБУТНІ МЕДИКИ ВИВЧАЮТЬ ПЕДІАТРІЮ В ОДНІЙ ІЗ КРАЩИХ ДИТЯЧИХ КЛІНІК СТОЛИЦІ

09.09.2021

Багато років поспіль кафедра педіатрії №2, яку очолює член–кореспондент НАМН України, професор О.П. Волосовець, розміщена на базі однієї із кращих дитячих клінік столиці –  Київській міській дитячій клінічної лікарні №2, відкритій 1975 року за ініціативи видатного педіатра України, члена-кореспондента АМН України, професора В.М.Сідельникова. У колективі бережуть пам’ять про свого Вчителя, щорічно проводяться наукові Сідельниковські читання. Сьогодні – це оновлена дитяча лікарня з потужною лікувально-діагностичною базою.

На кафедрі навчаються студенти з другого по шостий курс медичного факультету№2. Вони опановують навички догляду за хворими дітьми, методики обстеження дітей різного віку, встановлюють клінічний діагноз та визначають тактику лікування. Особлива увага приділяється питанням надання невідкладної допомоги. Студенти беруть участь в обговоренні клінічних випадків, переймають досвід своїх наставників під час клінічних обходів. У них є така можливість, адже заняття відбуваються аудиторно і майбутні медики вдосконалюють свої практичні навички не лише на фантомах і муляжах, а й у відділеннях лікарні.

Професор С.П. Кривопустов зазначив, що під час навчання студентів особлива увага приділяється педіатричним аспектам роботи, а саме: сімейного лікаря, веденню не лише хворої, а і здорової дитини з метою попередження поширених інфекційних та неінфекційних хвороб, забезпечення її гармонійного розвитку.

 

Газета «Медичні кадри»