Майбутні лікарі-анестезіологи навчатимуться в інтернатурі за новою програмою

05.09.2023

49 лікарів-інтернів розпочали навчання на кафедрі хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. 1 вересня під час установчого засідання фахівці кафедри ознайомили інтернів з розкладом занять, ротацією на 13 клінічних базах, додатковими можливостями для фахового вдосконалення та умовами участі у клінічних дослідженнях.

На майбутніх лікарів-анестезіологів чекає нова програма інтернатури з акцентом на симуляційні тренінги, інтерактивні дискусії, воркшопи та самостійне навчання. 27 викладачів кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ІПО НМУ з різних куточків України та світу ділитимуться з інтернами своїми знаннями та досвідом. Щорічно навчально-теоретична частина інтернатури триватиме 3 місяці, 8 місяців – практична частина на базі стажування. Кожен лікар-інтерн має змогу опанувати всі необхідні навички для впевненої самостійної роботи впродовж 3 років навчання.

Нова програма в інтернатурі передбачає щомісячний тестовий контроль та оцінювання на робочому місці – пряму оцінку процедури.

Навчальний рік в інтернатурі стане важливою сходинкою у медичній кар’єрі майбутніх лікарів-анестезіологів, в тому числі, завдяки новій програмі.

Фахівці кафедри під час установчого засідання радо вітали нових колег з успішними результатами вступних випробувань, завдяки яким у них розпочався новий етап професійного життя у світі медицини.

Довідково:

Навчання лікарів-інтернів за спеціальністю анестезіологія та інтенсивна терапія відбувається в різних галузях хірургії – абдомінальній, торакальній, судинній. А також в галузях урології, акушерства та гінекології, оториноларингології, кардіохірургії, нейрохірургії, трансплантології, щелепно-лицевій хірургії, офтальмології.

Пресцентр НМУ за інформацією кафедри хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії ІПО