ЛІГА УФАМ 2018/2019 І ЗНОВУ НАША ПЕРЕМОГА!

04.02.2019

Продовжується Чемпіонат м. Києва з футзалу серед команд медичних закладів. В черговій грі, 3-го лютого, наші футболісти продемонстрували високий рівень командної гри та індивідуальну майстерність: з розгромним рахунком 7:0 вони переграли команду Національного інституту раку та посіли перше місце в своїй підгрупі, чим відкрили шлях до чвертьфіналу, де зустрінуться з дуже сильною збірною лікарів-стоматологів м. Києва.

Уже на сьомій хвилині матчу Ілля Марценюк відкрив рахунок, а згодом реалізували гольові моменти Андрій Бойко, Олександр Карпенко, Максим Машевський, Денис Кривошея. Нападаючий Дмитро Хом’яков двічі змусив воротаря суперника виймати м’яч із сітки воріт.

Бажаємо нашій збірній НМУ імені О.О. Богомольця подальших перемог в цьому важливому турнірі.