Команда НМУ перемогла у Відкритому чемпіонаті Києва з гирьового спорту
4 лютого у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся Відкритий чемпіонат міста Києва з гирьового спорту серед школярів і студентів. 80 спортсменів та їхніх наставників із 14 навчальних закладів Києва, області та інших регіонів України взяли участь у престижному турнірі. Кубок переможця здобула команда нашого Університету.
Команду НМУ на силовому помості представляли атлети клубу «Тонус». Гирьовий спорт у НМУ має давні традиції. Майже 50 років викладацької діяльності завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я, професор Юрій Щербина особливу увагу приділив розвитку цього виду спорту. За цей час він виховав у стінах Університету сотні атлетів. Серед майстрів спорту та розрядників не лише українські, а й іноземні студенти.
Минулої суботи у турнірі взяли участь десять кращих спортсменів, які продемонстрували блискучі результати і стали призерами та переможцями в індивідуальному заліку. П’ятеро атлетів, які захищали спортивну честь Університету, Оксана Панченко, Анастасія Матяш, Валерій Черевань, Костянтин Піддубний, Костянтин Балика у своїх вагових категоріях вибороли першу сходинку і принесли команді максимальні переможні бали. У командному заліку команда НМУ імені О.О. Богомольця здобула кубок переможця чемпіонату.
Пресцентр НМУ
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7535.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7603.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7638.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7645.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7807.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7870.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7882.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7904.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7905.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_7939.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_8017.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_8023.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/02/IMG_8025.jpg)