Команда НМУ перемогла в конкурсі бізнес-проєктів від компанії «Артеріум»

10.06.2025

Науково-педагогічні працівниці Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходили двомісячне навчання в «Бізнес-школі для викладачів ЗВО» від корпорації «Артеріум». У межах програми учасники реалізовували себе в практичному компоненті – створенні власних бізнес-ініціатив. Проєкти були спрямовані на підвищення привабливості фармацевтичного фаху, популяризацію наукової освіти та залучення абітурієнтів. Співробітники НМУ, доцентки Ірина Костюк, Ольга Тимощук і Наталія Козіко вибороли перемогу в фіналі конкурсу бізнес-проєктів.

Загалом програма об’єднала понад 50 викладачів із 20 закладів вищої освіти з різних регіонів України. Вона стала унікальною платформою для формування лідерських навичок, розвитку особистого та інституційного бренду, інноваційного підходу до освіти та налагодження партнерства між академічним середовищем і фармацевтичним бізнесом. Особливу увагу приділили питанням стратегічного мислення, трансформації освітнього процесу відповідно до викликів часу та популяризації фармацевтичної галузі серед молоді.

У межах програми команда НМУ презентувала власний інноваційний проєкт – хіміко-фармацевтичний адвент-календар NMUPharmaWeekly. Концепція поєднує навчальні й інтерактивні формати для популяризації фармацевтичної науки та підвищення зацікавленості серед молоді. У результаті фінального пітчингу команда НМУ здобула перше місце та отримала грант у розмірі 100 000 гривень від корпорації «Артеріум» на реалізацію проєкту.

«Ця перемога – не лише результат наполегливої праці нашої команди, а й підтвердження того, що академічне середовище готове до інновацій, відкритого діалогу з бізнесом і впровадження сучасних підходів в освіті», – зазначили представники НМУ.

Проєкт, що здобув перемогу, буде реалізований у нашому Університеті за підтримки компанії «Артеріум» на початку нового навчального року. Як розповіли автори, хіміко-фармацевтичні адвент-календарі NMUPharmaWeekly будуть розігруватися серед старшокласників українських шкіл, аби зацікавити майбутніх абітурієнтів обирати спеціальності «Фармація, промислова фармація» і «Біотехнолії та біоінженерія».

Вітаємо наших колег із заслуженим успіхом та бажаємо нових звершень на шляху розвитку фармацевтичної освіти в Україні!

За інформацією Товариства молодих вчених і спеціалістів НМУ