Колектив НМУ привітав поранених військових в Університетській клініці

07.12.2023

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця  привітав військових, які перебувають на лікуванні в Університетській клініці НМУ, з Днем Збройних Сил України. У подвійне свято кожну палату відвідав Святий Миколай, аби подарувати нашим захисникам і захисницям тепло та радість свята, подякувати за їхню жертовність і захист всього українського народу.

Зі Святим Миколаєм поранених бійців вітали ректор НМУ Юрій Кучин спільно з керівництвом Університетської клініки, генеральною директоркою Ніною Прощенко, заступницею генерального директора з консультативно-діагностичної роботи Наталією Горач і медичним директором Сергієм Красюком, співробітниками ректорату та студентами. Вони дякували бійцям за захист країни від ворога, бажали швидкого одужання і вручили їм подарунки.

Важливо, щоб воїни завжди відчували нашу підтримку. У цей день вдалося створити особливу святкову атмосферу. Приємна подія знайшла теплий відгук у серцях бійців, зарядила позитивом та додала оптимізму. Бажаємо усім українським захисникам, які перебувають на лікуванні в Університетській клініці НМУ та інших закладах охорони здоров’я, якнайшвидшого одужання!

Пресцентр НМУ