КЕРІВНИЦТВО НМУ ВІДВІДАЛО НОВИЙ КОРПУС КЛІНІКИ «ОБЕРІГ»
13.02.2020
13 лютого перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М. Науменко разом із завідувачами кафедр та деканами факультетів НМУ відвідали новий корпус клініки «Оберіг», яка є не тільки лікувальним, але й навчальним закладом. Уже кілька років поспіль випускники Університету мають можливість проходити тут інтернатуру. Провів екскурсію новим корпусом генеральний директор В.О. Рибчук. У перспективі планується зробити «Оберіг» клінічною базою Університету.
Прес-центр
![](/wp-content/uploads/2020/02/IMG_1168.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/02/IMG_1192.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/02/IMG_1221.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/02/IMG_1234.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/02/IMG_1259.jpg)