КАФЕДРИ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ №3 НМУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В «ОХМАТДИТІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ»

20.09.2022

Нещодавно під егідою Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» відбулася II Науково-практична конференція «Охматдитівські читання». Участь в організації заходу взяли кафедри медичного факультету №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, зокрема, дитячої хірургії та анестезіології та інтенсивної терапії, які працюють на базі лікарні. Представлені доповіді стали результатом спільної роботи всього колективу лікарні з працівниками кафедр Університету. Попри війну наші фахівці продовжують розвиватися та ділитися досвідом.

 Під час конференції було представлено понад 120 доповідей, присвячених лікуванню дітей з хірургічною та соматичною патологією. Завідувач кафедри дитячої хірургії, професор Анатолій Левицький відзначив величезне значення таких науково-практичних заходів, які дають змогу проаналізувати результати своєї роботи та обговорити з колегами проблемні питання лікування складних хірургічних патологій та покращити рівень надання допомоги дітям.

Професор Левицький також висловив подяку ректору НМУ, професору Юрію Кучину, декану медичного факультету №3, професору Оксані Виговській та адміністрації лікарні «Охматдит», її генеральному директору Володимиру Жовніру за сприяння та участь у проведенні науково-практичної конференції.

 

Запис трансляцій секцій від 15.09.2022 за посиланням:

Секція «Педіатрія»: https://youtu.be/8va6J9QG3Ok

Секція «Хірургія»: https://youtu.be/Fg2zZyYnBEc

Секція «Ортопедія та травматологія»: https://youtu.be/UdurM_8X6XQ

 

Посилання на трансляції від 16.09.2022:

Секція «Педіатрія»: https://youtu.be/ul3uKZhociA

Секція «Діагностика»: https://youtu.be/D-t1UjW1lAg

Секція «Медсестринства»: https://youtu.be/B40YzQvdzRM

 

Нагадаємо, що в рамках проведення заходу ректор НМУ і гендиректор лікарні «Охматдит» підписали Меморандуму про співпрацю (https://nmuofficial.com/news/nmu-ta-ohmatdyt-pidpysaly-memorandum-pro-spivpratsyu/). У рамках реалізації домовленостей планується впроваджувати спільну наукову діяльність у галузі охорони здоров’я та створити Університетську дитячу (педіатричну) клініку.

 

Кафедра дитячої хірургії,

відео НДСЛ «Охматдит»