НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА ХІРУРГІЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ ТА ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЬОВОЇ ХІРУРГІЇ ДИТЯЧОГО ВІКУ ВИДАЛА НОВІ ПІДРУЧНИКИ

16.06.2022

У 2022 році вийшли друком підручник «Хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія дитячого віку» (друге видання) для вищих медичних навчальних закладів та унікальний практичний посібник «Обстеження дітей із хірургічними захворюваннями щелепно-лицьової ділянки». Посібники створено колективом кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії дитячого віку Національного медичного університету імені О.О. Богомольця під редакцією професора Людмили Яковенко. 

Зазначимо, що у посібнику «Обстеження дітей із хірургічними захворюваннями щелепно-лицьової ділянки» описано методики клінічного та інструментального обстеження та їх результати у дітей із захворюванням ЩЛД хірургом-стоматологом, лікарем-ортодонтом та логопедом. У його виданні  взяла також участь кафедра ортодонтії НМУ імені О.О. Богомольця та логопед Анна Яковенко. Для зручності запису та систематизації даних обстеження було розроблено спеціальні карти обстеження, які теж увійшли до посібника. А, відсканувавши QR-коди, можна переглянути методику обстеження у відео-форматі.

Усі розділи підручника «Хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія дитячого віку» оновлено та доповнено сучасними матеріалами з патогенезу, клінічного перебігу, діагностики та лікування дітей із вродженими та набутими захворюваннями щелепно-лицевої ділянки.

Нещодавно видані підручники допоможуть студентам стоматологічного та педіатричного факультетів, лікарям-інтернам, лікарям-стоматологам, щелепно-лицевим хірургам, хірургам-стоматологам, лікарям-ортодонтам та логопедам надавати спеціалізовану кваліфіковану допомогу дітям різного віку.

 

Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії дитячого віку