НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ІНСТИТУТ ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ НМУ СТАВ ОДНИМ ІЗ П’ЯТИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ УСТАНОВ, УПОВНОВАЖЕНИХ МІНІСТЕРСТВОМ ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ НА ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ВИПРОБУВАНЬ ПЕСТИЦИДІВ І АГРОХІМІКАТІВ

06.04.2021

5 квітня 2021 року в Міністерстві захисту довкілля і природних ресурсів України відбулося підписання Наказу щодо уповноваження науково-дослідних  установ, підприємств та організацій на проведення державних випробувань пестицидів і агрохімікатів.

Участь у церемонії підписання взяли – Міністр  захисту довкілля і природних ресурсів України Р.Р. Абрамовський, директор інституту гігієни і екології, професор С.Т. Омельчук, завідувач кафедри гігієни та екології №1, професор В.Г. Бардов та представники чотирьох інституцій, що увійшли до Наказу, зокрема – ДУ «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України», Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України», Інститут захисту рослин Національної академії аграрних наук України, Товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут Агробіології».

У державних випробуваннях, державній реєстрації та перереєстрації, видання переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні взяли участь понад 50 науково-дослідних установ, підприємств і організацій, – зазначив після підписання документа директор інституту гігієни та екології, професор С.Т. Омельчук. – Нам вдалося виконати всі умови реєстраційних досліджень завдяки злагодженій і високопрофесійній роботі  колективу нашого інституту, а також підтримці адміністрації Університету, яка забезпечила нас необхідним і дорогим обладнанням для виконання всіх умов, передбачених державним випробуванням. Інститут проводитиме реєстраційні дослідження з токсиколого-гігієнічної оцінки  пестицидів і агрохімікатів».

Вітаємо колег з перемогою і бажаємо нових наукових досягнень!

 

 Прес-центр