Іноземні студенти закріплювали практичні компетентності в Охматдиті

18.09.2023

На клінічній базі кафедри дитячої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця у  НДСЛ «Охматдит» організували додаткові практичні заняття для студентів 4-6 курсів факультету підготовки іноземних громадян. Під керівництвом досвідчених фахівців майбутні лікарі опановували практичні компетентності обстеження пацієнтів з травмою.

Можливість проведення занять в одному з найпотужніших медичних закладів України надає студентам нашого Університету унікальні можливості здобути нові та закріпити набуті практичні компетентності в реальних умовах. Також на кафедрі дитячої хірургії НМУ, яку очолює професор Анатолій Левицький, у лікарні «Охматдит» обладнано симуляційний тренінговий центр, що передбачає активне використання симуляторів і муляжів для набуття фахових практичних навичок, максимально наближених до тих, які знадобляться студентам у майбутній самостійній практиці.

Під час занять здобувачі вищої медичної освіти факультету підготовки іноземних громадян НМУ засвоїли практичні навички обстеження пацієнтів з травмою, принципи первинної хірургічної обробки ран, іммобілізації з використанням штатних шин при травмах. Також вони ознайомилися з матеріально-технічною базою, роботою відділень ортопедії, травматології, невідкладної допомоги Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», поспілкувалися з персоналом.

Пресцентр НМУ за інформацією факультету підготовки іноземних громадян