III УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ БРЕЙН-РИНГ З ХІРУРГІЇ

18.12.2014
18 грудня 2014 року в аудиторії імені М.М. Амосова відбувся III університетський брейн-ринг з хірургії. У боротьбі за чемпіонське звання взяли участь 8 команд, що складалися зі студентів 3-6 курсів.
Часто гра ставала досить напруженою та динамічною. Ситуацію загострювало те, що змагання відбувалося за системою play-off, і кожен матч повинен був завершитися перемогою чи поразкою однієї з команд.
Особливу атмосферу зробили фаворити турніру – команди, що стали переможцями. З великим відривом від суперників вони виграли чвертьфінальні матчі, показали красиву та запальну гру в півфіналі та фіналі, коли йшли нога в ногу, і коли остаточний результат визначався 1-2 балами відриву.
Команда хірургічного клубу «Armatamanus» (Куценко Юрій – капітан, Попандопало Олександра, Северенчук Андрій, Шпичка Гліб, МамедовРашад, Бабій Іван) посіла третє місце та крім сертифікатів і медалей отримала у подарунок пам’ятні кружки з символікою заходу.
Друге місце посіла команда під назвою «Танцуй как дядя Витя!» (Єфремов Артем – капітан, Кальченко Анна, Колбасюк Ірина, Марушко Катерина, Олійник Дмитро, Михальчук Дмитро). Члени команди отримали сертифікати номіналом по 200 гривень, на купівлю медичного одягу та взуття.
Переможцем стала команда «SyndicusWillisii» (Михайлюк Оксана – капітан, Чудновець Анна, Плюта Ірина, Голінко Вікторія, Водяник Аркадій, Чорна Наталія), в якості призів отримали портативні пульсоксиметри та підручники видавництва кафедри хірургії №4.
Організаційний комітет (Моторний Володимир, Данченко Анастасія, Горовцова Мар’яна, Меліксетян Астра ) дякує усім гравцям, що взяли участь! «Інтелектуальні ігри НМУ» продовжуватимуть організовувати такі ігри в подальшому.
Серед команд-переможців університетського брейн-рингу буде проведено відбір до команди, що представить НМУ на змаганні всеукраїнського рівня, проведення якого заплановано на квітень 2015 року.