Футзалісти НМУ вибороли перемогу у XII Київській міській спартакіаді

15.05.2024

Під час XII Київської міської спартакіади «Здоровий киянин» з футзалу, що відбулася нещодавно у спорткомплексі Київського національного торгівельно-економічного університету, збірна команда Національного медичного університету імені О.О. Богомольця продемонструвала неабияку майстерність і волю до перемоги. За результатами змагань наші футзалісти вибороли золоті медалі, кубок переможця і диплом чемпіонів.

Щорічно у першості Київської міської спартакіади «Здоровий киянин» з футзалу, що проводиться за коловою системою, виступають найсильніші футболісти, які є представниками колективів різноманітних установ та організацій Києва. Так відбулося і нинішнього року, у фіналі виступили команди НМУ імені О.О. Богомольця, Державної теплової енергетичної компанії, торгової марки «Фоззі» та Київського медичного коледжу №2 імені П.І. Гаврося. За результатами фіналу команду НМУ визнано кращою з кращих.

Рішенням організаційного комітету Спартакіади звання найкращого воротаря турніру отримав студент 3 курсу факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України Іван Ткаченко. Вагомий внесок у перемогу команди НМУ також зробили доцент кафедри гігієни та екології Андрій Борисенко, доцент кафедри загальної хірургії №1 Олександр Стеценко та асистент цієї ж кафедри Денис Юркін. До складу команди переможців увійшли студенти медичного факультету №2 Максим Машевський та Денис Меншов, здобувачі освіти стоматологічного факультету Назар Баланович, Іван Заїм та Едуард Сівак, вихованці факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України Глєб Головченко та Костянтин Чудо, що своєю майстерною грою перевершили сильних суперників.

Своєю чергою члени збірної НМУ з футзалу завдячують перемогою майстерності тренера команди, старшому викладачу кафедри фізичного виховання і здоров’я нашого Університету Віталію Зіві, який доклав максимум професійних зусиль для залагодження команди та підготовки спортсменів. А за організацію заходу висловлюють подяку голові профспілки співробітників НМУ, професорці Лілії Яременко.

За інформацією кафедри фізичного виховання і здоров’я