НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЄДКІ

23.06.2022

Днями в онлайн-форматі пройшли виробничі збори зі студентами фармацевтичного факультету заочної форми навчання Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, які розпочали підготовку до єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Збори пройшли з метою мобілізації студентів-фармацевтів для успішного складання екзамену, роз’яснення особливостей цьогорічного випробування та відповіді на їхні запитання.

Декан фармацевтичного факультету, професор Тетяна Рева та заступник начальника навчально-методичного відділу НМУ, доцент Інна Кучеренко ознайомили студентів з Наказом МОЗ України від 21.04.2022 № 667 «Про внесення змін до Графіка проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «молодший спеціаліст» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» у 2022 році», регламентом проведення ЛІІ та змістом компонентів ЄДКІ для спеціалізації «Фармація».

Так, професор Тетяна Рева свою увагу зосередила на самопідготовці студентів до екзамену з використанням університетської платформи дистанційного навчання LIKAR_NMU.

Своєю чергою Інна Кучеренко наочно продемонструвала особливості підготовки до ЄДКІ за допомогою тестування.

Студентів також поінформували про перенесення терміну складання екзамену з кінця червня — на вересень. Тож вони матимуть час добре підготуватися, показати глибокі знання та отримати хороші оцінки.

 

Деканат фармацевтичного факультету