НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДРУГИЙ УКРАЇНCЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ КОНГРЕС ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГІВ

26.10.2020

23 та 24 жовтня 2020 року стали визначними для наукової та практичної спільноти лікарів-оториноларингологів. Завдяки сумісним зусиллям колективу кафедри оториноларингології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та кафедри оториноларингології Варшавського медичного університету відбувся Другий українсько-польський Конгрес «Інноваційні технології в оториноларингології». Під безпосереднім головуванням Президента Конгресу – першого проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професора Олександра Миколайовича Науменка та віце-президента конгресу, завідувача кафедри і клініки оториноларингології Варшавського медичного університету, професора Казіміра Нємчіка пройшли два дні цієї події,  насичені науковими і практичними здобутками як вітчизняних, так і зарубіжних колег.

У зв’язку з наростанням пандемії Covid-19, організатори запропонували сучасну інтернет-платформу для спілкування. Як зазначив Президент Конгресу, професор Науменко: «Ця зустріч є головним досягненням доброї та тривалої співпраці між фахівцями-оториноларингологами України і Польщі, що відбувається в рамках договору про співпрацю між Національним медичним Університетом імені О.О. Богомольця та Варшавським медичним Університетом”.

У Конгресі взяли участь науковці з України, Польщі та багатьох університетських центрів інших Європейських країн. Це забезпечило високий рівень наукових доповідей та окреслило горизонти майбутнього співробітництва. Програма Конгресу включала найважливіші теми, присвячені практичній та науковій оториноларингологічній тематиці, мультидисциплінарним підходам у лікуванні ЛОР-патології та цікаві майстер-класи найсучасніших хірургічних втручань.

 

Прес-центр