НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДРУГА ВСТУПНА СЕСІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ І ОСІБ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ ЧЕРЕЗ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР, ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ІСПИТОМ З ФУНДАМЕНТАЛЬНОЇ ДЛЯ НМУ ДИСЦИПЛІНИ – БІОЛОГІЇ

19.07.2021

19 липня 2021 року аудиторію №3 імені В.Ф.Войно-Ясенецького морфологічного корпусу заповнили 16 абітурієнтів – громадян, які мають право на пільги, або проходять через Освітній центр «Україна – Крим» і «Україна – Донбас». Голова предметної екзаменаційної комісії, доцент кафедри біології М.Г.Кравчук подбала про те, щоб вступники раціонально, з дотриманням санітарно-епідемічних норм розмістились в аудиторії, а також позбулись на час тригодинного іспиту смартфонів і навіть деяких годинників.

З початком іспиту з фундаментальної для НМУ імені О.О.Богомольця дисципліни абітурієнтів привітав  заступник голови Приймальної комісії, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко. Торкнувшись важливості предмету біології для медичного Університету, Олександр Миколайович представив колег – відповідального секретаря ПК, доцента М.В.Тарасенка, заступника відповідального секретаря ПК, відповідального за Освітній центр і пільговиків, доцента Ю.Л.Марущенка. Потім взяла слово Марія Григорівна Кравчук, особливу увагу приділивши задачі з біології, яка в разі її успішного розв’язання додає вступникові цілих 6 балів.

А в аудиторії №2 імені В.О.Караваєва проходила співбесіду з біології Вікторія з міста Овруча, що на Житомирщині. Батько дівчини – інвалід-чорнобилець І категорії. Вікторія має 195 балів із ЗНО і хоче вступити до факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України. І їй, і всім іншим хотілося б побажати успішного складання іспитів і вступу до НМУ імені О.О.Богомольця, який цього року святкує 180-ліття від дня заснування.

З випередженням щодо минулого року триває подання заяв на всі факультети і спеціальності. Докладніше про стан справ можна дізнатися з таблиці.

                                                                                                                

Прес-центр