Доцент НМУ став чемпіоном України та світу у складі лікарських футбольних команд

21.11.2023

Влітку цього року доцент кафедри гігієни та екології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Андрій Борисенко взяв участь у Чемпіонаті світу з футболу серед лікарів WMFC 2023 (м. Відень, Австрія), де наша збірна здобула найвищі нагороди та стала чемпіоном серед лікарських футбольних команд світу. А нещодавно у складі команди Києва виборов перемогу на щорічному Чемпіонаті України з футболу серед лікарів, який відбувся 17-18 листопада у Львові.

У Чемпіонаті України з футболу взяли участь 12 команд з різних регіонів нашої країни. Упродовж двох днів на футбольних полях вирувала запекла спортивна боротьба. Миттєва реакція Андрія Борисенка у гострих ситуаціях сприяла здобуттю командної перемоги київських лікарів, якій за результатами фінальної гри вдалося перемогти колег з Дніпра з рахунком 1:0 і вкотре підтвердити свій професійний спортивний статус серед команд України.

Як відомо, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця є багаторічною «кузнею» не тільки висококваліфікованих медичних фахівців, але і добре підготовлених спортсменів, зокрема футболістів, які беруть активну участь у змаганнях державного та міжнародного рівнів. Серед уславлених майстрів футбольного мистецтва нашого Університету проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олександр Канюра, викладачі кафедри фізичного виховання і здоров`я Микола Задорожний та Віталій Зіва, доценти кафедри загальної хірургії №2 Олександр Стеценко, Тарас Галига та асистент цієї ж кафедри Олександр Федосенко.

Спортсмени НМУ беруть активну участь у змаганнях, лідирують і виборюють нагороди з різних видів спорту. Адже здоровий спосіб життя та його популяризація є важливою соціальною місією діючих і майбутніх лікарів.

Так нещодавно команда баскетболістів нашого Університету перемогла у турнірі із стрітболу. А днями у Чернігові на Кубку міста з гирьового спорту учасники атлетичного клубу НМУ «Тонус» здобули повний комплект нагород.

Бажаємо нашим спортсменам нових досягнень та гучних перемог!

За інформацією  кафедри гігієни та екології