НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДО 180-РІЧЧЯ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ. В ОНОВЛЕНІЙ ЗАЛІ СПОРТКОМПЛЕКСУ НМУ ВІДБУВСЯ ШОСТИЙ ВІДКРИТИЙ КУБОК З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

07.06.2021

Уперше після реконструкції у спортивному комплексі НМУ відбулися змагання з гирьового спорту, присвяченні пам’яті відомого лікаря і спортсмена, засновника атлетичних гуртків в Україні Є.Ф. Гарнич-Гарницького.

У турнірі виборювали призові місця 130 кращих атлетів із 14 областей України. В урочистому відкритті заходу взяли участь  ректор НМУ, професор Ю.Л. Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи,  професор О.А. Канюра, голова профкому співробітників НМУ, професор Л.М. Яременко. Ректор, професор Ю.Л. Кучин привітав учасників змагань, зазначив, що турнір проводиться у рамках підготовки до 180-річчя Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, побажав  усім учасникам спортивного свята продемонструвати високі  результати.

Президент Федерації гирьового спорту України, завідувач кафедри  фізичного виховання і здоров’я НМУ, професор Ю.В. Щербина  подякував Юрію Леонідовичу за надану можливість проводити такі масштабні спортивні заходи у стінах Університету і вручив йому диплом і почесну відзнаку за особистий внесок у розвиток гирьового спорту в  Україні.

Протягом двох днів, 5-6 червня точилася запекла боротьба за переможні медалі. На атлетичний поміст виходили міцні чоловіки і на вигляд тендітні, але не менш вправні жінки та дівчата, які водночас здіймаючи вгору дві гирі. Змагання проводилися у різних видах, особливо захоплюючими були змагання з  гирьового марафону, коли необхідно було показати максимальний результат і витривалість. Кожний спортсмен відчував підтримку своєї команди, тому в залі вирували справжні пристрасті і напружена спортивна атмосфера.

Наш Університет  представляв атлетичний клуб «Тонус», який уже багато років очолює професор Ю.В. Щербина. Атлети НМУ імені О.О. Богомольця виступали у складі команди Києва і зробили вагомий внесок у перемогу столичної команди на цьому турнірі.

 

Редакція газети «Медичні кадри»