НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ОРГАНІЗОВАНО ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ ПРО ДІАБЕТ

21.11.2022

В Національному медичному університеті О.А. імені О.О. Богомольця тривають заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом. Долучилися до цієї важливої справи студенти нашого Університету. Активом Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя та профкому студентів організовано цикл лекцій, що покликані підвищити рівень знань молоді про діабет – захворювання, яке знижує якість життя і призводить до серйозних ускладнень зі здоров’ям. 

Всього заплановано сім лекцій, які охоплюють різні аспекти боротьби з недугою. Із задоволенням погодилися на пропозицію студентів провідні фахівці НМУ. Так, у заході беруть участь доценти Наталія Велика, Марія Овдій, Максим Приступюк, Інга Рожкова і асистенти Лев Приступюк, Аліна Федорова. Вони підготували цікаві та пізнавальні лекції, де поділилися власним лікарським досвідом і науковими розробками із запропонованої тематики.

Більшість зустрічей із студентською молоддю проходить в онлайн-форматі, але минулої п’ятниці черговий захід відбувся офлайн, у першій аудиторії морфологічного корпусу. На початку доцент Максим Приступюк розповів про сучасні підходи до лікування та профілактики цукрового діабету,  висвітлив аспекти діагностики, лікування синдрому діабетичної стопи. Згодом студенти із цікавістю взяли участь у майстер-класі під керівництвом представника медичної фірми. Майбутні медики ознайомилися з методом роботи глюкометра та визначенням рівня цукру в крові у домашніх умовах.

 

За інформацією СНТ  імені Киселя та профкому студентів