Для науково-педагогічних працівників НМУ провели вебінар з педагогічної майстерності

20.03.2023

За успішної кооперації медичного факультету №3, Навчально-наукового центру неперервної професійної освіти Інституту післядипломної освіти і навчально-методичного відділу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, 17 березня для науково-педагогічних працівників кафедр відбувся черговий вебінар «Педагогічна майстерність в медичному ЗВО – сучасні виклики».

До заходу приєдналося більше 100 слухачів, зокрема і студенти, а спікеркою виступила в.о. завідувача Навчально-наукового центру неперервної освіти, професорка Віолетта Уліщенко. Зустріч модерували деканка медичного факультету №3, професорка Оксана Виговська і заступниця начальника навчально-методичного відділу НМУ, доцентка Інна Кучеренко.

На вебінарі проаналізували рекомендації щодо запровадження змішаної форми навчання, опрацювали види та форми трансформації лекцій і алгоритми коректної адаптації семінарів. Обсудили, що можна запровадити на практичних заняттях, важливість дебрифінгу, застосування навчальних квестів у форматі змішаного навчання та найкращі приклади з особистого досвіду спікерки. Також дізналися, навіщо та що саме варто обговорювати під час занять, торкнулися теми полювання на фрейми, методів оцінювання студентів і створення максимально відповідної оцінки компетентностей. А ще розглянули імерсивні технології – як використовуються та надихають вчитися технології віртуальної та доповненої реальності.

Відтак, на заході слухачі мали змогу покращити педагогічні здібності, що неодмінно необхідні науково-педагогічним працівникам медичних закладів; знання теорії та практики освітнього процесу; вміння створювати сприятливі умови для навчання та навички використання різних методів і форм роботи зі здобувачами освіти.

 

Пресцентр НМУ за інформацією медичного факультету №3