НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

БІБЛІОТЕКА НМУ ІНФОРМУЄ ПРО ДОСТУП ДО БАЗИ RESEARCH4LIFE

29.06.2022

Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала рф, видавництва наукової літератури відкрили українським вченим до кінця 2022 року безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів у межах проєкту Research4Life. Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії, як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing.

Research4Life – проєкт, організований у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Програми ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародної організації праці (МОП), Корнельського і Єльського університетів, а також Міжнародної асоціації науково-технічних і медичних видавців.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до понад 154 тисяч наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури:

Hinari (дослідження в галузі біології та медицини): https://portal.research4life.org/

AGORA (дослідження в галузі сільського господарства): https://agora.research4life.org/

OARE (дослідження навколишнього середовища): https://portal.research4life.org/

ARDI (доступ до науково-технічної інформації): https://ardi.research4life.org/

GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук): https://portal.research4life.org/

Для отримання безкоштовного доступу  до повнотекстових електронних ресурсів у межах проєкту Research4Life потрібно відправити запит на електронну пошту бібліотеки library@nmu.ua .

Вам буде відправлено інституційний логін і пароль для використання.

Просимо не розміщувати дані для входу у вільному доступі на веб-сайті установи  чи  будь-якій іншій веб-сторінці  (вікі, блоги, сервери списків тощо), а також не поширювати особам, не пов’язаним з університетською установою.

Систематичне завантаження цілих журналів/книг також заборонено. Ім’я користувача та пароль не можна використовувати за межами України.

Несанкціоноване використання може призвести до дискваліфікації нашої установи з програми.

Зайшовши на сайт Research4Life, користувач з випадаючого списку в розділі “ACCESS CONTENT” (верхній правий кут екрана) повинен обрати “LOG IN” та ввести логін та пароль.

Якщо вхід здійснюється через портали Hinari, AGORAOAREARDI, GOALI, користувач повинен натиснути на кнопку “силует” (у верхньому правому куті екрана) та ввести логін та пароль

 

Бібліотека НМУ