АНОНС. МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ТРАДИЦІЙНОЇ КИТАЙСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

21.04.2015

З 21 квітня по 13 травня 2015 р. в нашому Університеті на базі Українського тренінгового центру сімейної медицини НМУ імені О.О. Богомольця буде проведено другий міжнародний семінар-тренінг з традиційної китайської медицини (ТКМ). Захід організований в рамках виконання Угоди про співпрацю між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця та Університетом традиційної китайської медицини Провінції Ганьсу (КНР). Семінар-тренінг проводиться викладачами Університету традиційної китайської медицини Провінції Ганьсу (КНР), професорами Wang Fengyi та Tian Yongping, за сприяння Посольства КНР в Україні та Департаменту охорони здоров’я провінції Ганьсу.
Заняття проходитимуть щоденно (за виключенням вихідних та святкових днів) з 9:00 до 12:00 на клінічних базах Українського тренінгового центру сімейної медицини НМУ імені О.О. Богомольця. Довідки та реєстрація для участі в тренінгу за тел.: 098-400-88-87, 095-574-93-79 (керівник тренінгу, доцент Головчанський Олександр Миколайович).  Робочий розклад навчальної програми тренінгу буде розданий всім учасникам тренінгу після реєстрації.
Відкриття тренінгу 21.04.2015 о 9:00 за адресою: вул. Фрунзе, 107 (перший поверх, конференц-зал амбулаторії сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Подільського району м. Києва).
Для участі в навчальному заході запрошуються клінічні ординатори, аспіранти, викладачі кафедр, лікарі клінічних баз НМУ імені О.О. Богомольця. Після успішного завершення навчання всі учасники отримають сертифікати Університету традиційної китайської медицини Провінції Ганьсу (КНР).