АНОНС. БРЕЙН-РИНГ ЗІ СТОМАТОЛОГІЇ.

14.04.2015

16 квітня 2015 року о 15.00 в лекційній аудиторії стоматологічного корпусу НМУ імені О.О.Богомольця відбудеться фінальна гра Брейн-рингу зі стоматології. У фіналі візьмуть участь команди:

Буковинський державний медичний університет
Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
Ужгородський національний університет
Збірна команда 3М (компанії – партнера гри).

Будемо раді бачити усіх, кого цікавить студентська ерудиція, творчість та винахідливість.

Довідка: Брейн-ринг зі стоматології – щорічна міжнародна інтелектуальна студентська гра, створена на стоматологічному факультеті Національного медичного університету імені О.О.Богомольця в 2000 році.
Брейн-ринг проводиться в рамках заходів Студентського наукового товариства Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Курує проект Українська асоціація профілактичної та дитячої стоматології і кафедра дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань НМУ під керівництвом доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Хоменко Лариси Олександрівни.
Творець, модератор і ведуча Брейн-рингу по стоматології – доктор медичних наук, професор кафедри дитячої терапевтичної стоматології і профілактики стоматологічних захворювань НМУ Біденко Наталія Василівна.
Гра починалась як змагання команд студентів тільки нашого стоматологічного факультету, згодом долучились майбутні стоматологи з інших медичних вузів Києва, потім – України, потім – з Москви, Мінська, Санкт-Петербурга. Ми провели кілька виїзних ігор в Росії і Білорусі. Започаткували «відгалуження» – гру «Що? Де? Коли?  – в стоматології». Почали проводити відбіркові змагання в інших містах країни.