НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

13 СЕРПНЯ 2020 РОКУ В НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ РОЗПОЧАЛА ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ. КЕРІВНИЦТВО УНІВЕРСИТЕТУ ПЕРЕВІРИЛО ДІЄВІСТЬ КОНСУЛЬТАТИВНИХ ЦЕНТРІВ ТА ІНШИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПК

13.08.2020

13 серпня 2020 року в НМУ імені О.О.Богомольця розпочалася активна фаза вступної кампанії-2020. Приступили до роботи всі консультативні центри, пункти оформлення договорів і прийому заяв, інші підрозділи, так чи інакше пов’язані з цією важливою справою, включаючи й такі, як медпункт, обладнаний всім необхідним для надання невідкладної медичної допомоги.

Те, наскільки вчасно і ефективно розпочали роботу зазначені структури, перевірили ректор НМУ, професор Юрій Леонідович Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор Олександр Миколайович Науменко, проректор з науково-педагогічної і виховної роботи, професор Олександр Андрійович Канюра, декани факультетів.

Зокрема, керівники Університету відвідали консультативний центр на першому поверсі фізико-хімічного корпусу, де абітурієнти можуть оформити заяву в електронному вигляді і бути певними, що вона швидко і без перешкод потрапить до Приймальної комісії НМУ. Тут же перебувають досвідчені консультанти, які завжди допоможуть у разі необхідності. У лекційному залі, де триває оформлення особистих справ абітурієнтів, було досить багатолюдно як для першого дня прийому. Але карантинні норми – наявність захисних масок, належна соціальна дистанція тощо – було дотримано. Злагодженість і ефективність у роботі продемонстрували й інші служби, розташовані у морфологічному корпусі. В цілому Приймальна комісія розпочала роботу без зайвого «розгойдування», вчасно і ефективно.

                                                                                                            

Прес-центр