НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

1 червня відбудеться онлайн конференція «Педіатрія під час війни»

20.05.2022

Запрошуємо лікарів сімейної практики, педіатрів та інших фахівців дитячих спеціальностей, а також лікарів паліативної допомоги та медичних сестер до онлайн-конференції «Педіатрія під час війни», присвяченої Всесвітньому дню захисту дітей, що відбудеться 1 червня 2022 року о 13.00.

Доповіді стосуватимуться актуальних проблем з різних педіатричних спеціальностей. Лектори акцентуватимуть увагу на питаннях, з якими в умовах війни зіштовхуються діти, родини, лікарі. Під час конференції обговорюватимуть нетипові клінічні ситуації в минулому, ускладнення хронічних захворювань під впливом «воєнних чинників», нові виклики в менеджменті багатьох захворювань, складні лікарські рішення.

З 24 лютого ми та наші діти живемо в новій реальності. На жаль, війна надзвичайно вразила дитинство мільйонів маленьких українців. Один із найбільш драматичних її наслідків – безпосередній вплив на безпеку та здоров’я дітей. Медичний супровід дитини і родини під час війни – завдання підвищеної складності для лікаря будь-якої спеціальності. Ми мусимо дбати про профілактику, проводити лікування та реабілітацію в надскладнених умовах. Це — нові контексти. Від просто незнайомих і непередбачуваних — до критичних і вкрай небезпечних.

Оскільки кожен лікар, який працює з дітьми, вже отримав власний досвід воєнного часу, запрошуємо до участі та діалогу. Пропонуйте теми для обговорення, беріть безпосередню участь, якщо Вас є що сказати колегам!

У роботі конференції братимуть участь провідні українські та іноземні спеціалісти в галузі педіатрії.

Організатори онлайн-конференції «Педіатрія під час війни» — медичний факультет №3 Національного медичного університету імені академіка О.О. Богомольця, агентство системного консалтингу в медицині, благодійний фонд «Український медичний альянс».

Взяти участь у конференції можна безкоштовно за умови реєстраці за посиланням: https://forms.gle/rCobPfqjuUwVcN2s7

Посилання на трансляцію конференції в YouTube: https://youtu.be/S1qpf0Z9Ezw

 

Деканат медичного факультету №3