Вітаємо з Днем народження академіка НАМН України та члена-кореспондента НАН України Василя Лазоришинця!

25.05.2023

Від імені всього колективу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця щиросердно вітаємо з Днем народження члена Вченої ради НМУ, директора Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова НАМН України, віце-президента академії НАМН України, академіка НАМН України, члена-кореспондента НАН України, Заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, професора ВАСИЛЯ ЛАЗОРИШИНЦЯ!

Шановний Василю Васильовичу!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного сонячного неба, щастя та добра, родинного тепла і добробуту, невичерпних сил та енергії задля благороднішої місії – рятування життя та здоров’я українського народу, успіхів і подальших наукових відкриттів в кардіохірургії!

За Вашу людяність, щирість душі, відданість своїй справі та високий професіоналізм – Вас люблять та шанують люди, пишаються багаточисленні учні! Тож нехай життєва дорога буде довгою та світлою, незмінними супутниками  будуть любов і добро, а кожен наступний день і надалі приносить бажання працювати і робити світ кращим на шляху до великої Перемоги!

 

З глибокою повагою до Вас

Ректор, професор Юрій Кучин