Запрошуємо на конференцію з внутрішньої медицини і майстер-клас

18.06.2024

20-21 червня у змішаному форматі відбудуться ІІІ науково-практична конференція «Внутрішня медицина в умовах сучасних викликів» і майстер-клас «Невідкладні стани в клінічній практиці». До участі запрошуються фахівці всіх лікарських та фармацевтичних спеціальностей, молодші спеціалісти з медичною освітою та професіонали з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я.

Заходи організовують Національний медичний університет імені О.О. Богомольця спільно з Академією внутрішньої медицини та Польським медичним товариством в Україні імені А.С. Свінціцького.

Основні програмні питання конференції — гострі та хронічні стани в клініці внутрішньої медицини; передові стратегії ведення пацієнтів з функціональними розладами органів травлення; складні клінічні випадки в терапевтичній практиці.

Майстер-клас є заходом БПР працівників сфери охорони здоров’я, що проводиться з метою представлення та обговорення сучасних алгоритмів надання медичної допомоги при невідкладних станах і опанування методики проведення серцево-легеневої реанімації. Зареєстровані учасники, які нададуть щонайменше 75% правильних відповідей на підсумкові тестові завдання множинного вибору, отримають сертифікат з 20 балами БПР.

КОЛИ: 20-21 червня, 09:00.

ДЕ: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, Premier Hotel Rus.

Онлайн-трансляція здійснюватиметься в режимі реального часу на платформі YouTube:

Додаткова інформація

За інформацією кафедри внутрішніх хвороб стоматологічного факультету